Baby Plaza və Modern Uşaq Akademiyası yeni tədris ilinə hazırlıqları müzakirə edib
Bu gün Bakı Modern Təhsil Kompleksinin nəzdində fəaliyyət göstərən Baby Plaza Uşaq Bağçası və Modern Uşaq Akademiyasının müəllim heyəti və kollektivi ilə yeni tədris ili öncəsi görüş keçirilib.
Görüş zamanı kollektivə yeni qoşulan müəllimlər təqdim olunub, qarşıdakı tədris ili üzrə əsas fəaliyyət istiqamətləri, tədris prosesinin təşkili, inkişaf planları və yeni hədəflər müzakirə edilib.
Görüşün məqsədi vahid komanda olaraq yeni tədris ilinə hazırlığı gücləndirmək, qarşıya qoyulan məqsədləri müəyyənləşdirmək və uşaqlar üçün daha keyfiyyətli, müasir və inkişafyönümlü təhsil mühiti formalaşdırmaq olub.

Baby Plaza и Modern Children’s Academy обсудили подготовку к новому учебному году
Сегодня перед началом нового учебного года состоялась встреча с педагогами и сотрудниками детского сада Baby Plaza и Modern Children’s Academy, действующих при Бакинском современном образовательном комплексе.
В ходе встречи были представлены новые учителя, присоединившиеся к коллективу, а также обсуждены основные направления деятельности на предстоящий учебный год, организация образовательного процесса, планы развития и новые цели.
Главной целью встречи стало укрепление подготовки к новому учебному году в составе единой команды, определение поставленных задач и создание для детей более качественной, современной и ориентированной на развитие образовательной среды.