Baby Plaza və Modern Uşaq Akademiyası yeni tədris ilinə hazırlıqları müzakirə edib
Bu gün Bakı Modern Təhsil Kompleksinin nəzdində fəaliyyət göstərən Baby Plaza Uşaq Bağçası və Modern Uşaq Akademiyasının müəllim heyəti və kollektivi ilə yeni tədris ili öncəsi görüş keçirilib.
Görüş zamanı kollektivə yeni qoşulan müəllimlər təqdim olunub, qarşıdakı tədris ili üzrə əsas fəaliyyət istiqamətləri, tədris prosesinin təşkili, inkişaf planları və yeni hədəflər müzakirə edilib.
Görüşün məqsədi vahid komanda olaraq yeni tədris ilinə hazırlığı gücləndirmək, qarşıya qoyulan məqsədləri müəyyənləşdirmək və uşaqlar üçün daha keyfiyyətli, müasir və inkişafyönümlü təhsil mühiti formalaşdırmaq olub.

Baby Plaza and Modern Children’s Academy Prepare for the New Academic Year
A meeting was held today with the teaching staff and employees of Baby Plaza Kindergarten and Modern Children’s Academy, operating under Baku Modern Education Complex, ahead of the new academic year.
New teachers joining the team were introduced, while the main areas of activity for the upcoming academic year, the organization of the educational process, development plans and new goals were discussed.
The meeting aimed to strengthen preparation for the new academic year as a unified team, define objectives and create a higher-quality, modern and development-focused educational environment for the children.
The institutions are beginning the new academic year with fresh ideas, new goals and a strong team spirit.