Bakı Modern Təhsil Kompleksinin 2026-cı il məzunları uğurlarını qeyd etdilər
Bakı Modern Təhsil Kompleksində Azərbaycan, Rus və İngilis bölmələri üzrə 61 məzunun iştirakı ilə Məzun Günü təntənəli şəkildə qeyd olundu.
100% universitet qəbulu göstəricisi ilə fərqlənən məzunlarımız ABŞ, Böyük Britaniya, Avropa, Çin və Birləşmiş Ərəb Əmirliklərinin nüfuzlu universitetlərindən qəbul və təqaüd təklifləri əldə edərək məktəbimizin uğur tarixində daha bir parlaq səhifə yazıblar.
Məzun Günü yalnız vida deyil, həm də yeni imkanların, böyük hədəflərin və gələcək uğurların başlanğıcı oldu. Məzunlarımız həyatlarının növbəti mərhələsinə qədəm qoydular.

Выпускники Baku Modern Education Complex добились новых успехов
В Baku Modern Education Complex торжественно отметили День выпускника с участием 61 выпускника азербайджанского, русского и английского отделений.
Показав 100% поступление в университеты, выпускники получили предложения о зачислении и стипендии от престижных университетов США, Великобритании, Европы, Китая и Объединённых Арабских Эмиратов, вписав ещё одну яркую страницу в историю успехов школы.
День выпускника стал не только прощанием, но и началом новых возможностей, больших целей и будущих достижений. Выпускники вступили в следующий этап своего жизненного пути.