Bakı Modern Təhsil Kompleksinin 2026-cı il məzunları uğurlarını qeyd etdilər
Bakı Modern Təhsil Kompleksində Azərbaycan, Rus və İngilis bölmələri üzrə 61 məzunun iştirakı ilə Məzun Günü təntənəli şəkildə qeyd olundu.
100% universitet qəbulu göstəricisi ilə fərqlənən məzunlarımız ABŞ, Böyük Britaniya, Avropa, Çin və Birləşmiş Ərəb Əmirliklərinin nüfuzlu universitetlərindən qəbul və təqaüd təklifləri əldə edərək məktəbimizin uğur tarixində daha bir parlaq səhifə yazıblar.
Məzun Günü yalnız vida deyil, həm də yeni imkanların, böyük hədəflərin və gələcək uğurların başlanğıcı oldu. Məzunlarımız həyatlarının növbəti mərhələsinə qədəm qoydular.

Baku Modern Education Complex Celebrates the Achievements of Its 2026 Graduates
Baku Modern Education Complex held a ceremonial Graduation Day for 61 graduates from its Azerbaijani, Russian and English sections.
With a 100% university admission rate, the graduates received admission and scholarship offers from prestigious universities in the United States, the United Kingdom, Europe, China and the United Arab Emirates, adding another remarkable chapter to the school’s record of success.
Graduation Day marked not only a farewell but also the beginning of new opportunities, ambitious goals and future achievements as the graduates embark on the next stage of their journeys.