Bakı Modern Təhsil Kompleksi 2026-cı il məzunlarının uğurlarını qeyd etdi
Bakı Modern Təhsil Kompleksində Azərbaycan, Rus və İngilis bölmələrindən 61 məzunun iştirakı ilə Məzun Günü təntənəli şəkildə qeyd olundu.
100% universitet qəbulu göstəricisi ilə fərqlənən məzunlarımız ABŞ, Böyük Britaniya, Avropa, Çin və Birləşmiş Ərəb Əmirliklərinin nüfuzlu universitetlərindən qəbul və təqaüd təklifləri əldə edərək məktəbimizin uğur tarixində daha bir parlaq səhifə yazıblar.
Məzun Günü yalnız vida deyil, həm də yeni başlanğıcların, böyük hədəflərin və gələcək uğurların başlanğıcı oldu. Məzunlarımız məktəb həyatının dəyərli xatirələrini özləri ilə apararaq sabahın alimləri, liderləri, mühəndisləri, həkimləri və dəyişiklik yaradan fərdləri olmaq üçün yeni yola qədəm qoyurlar.

Baku Modern Education Complex отметил успехи выпускников 2026 года
В Baku Modern Education Complex состоялась торжественная церемония Дня выпускника с участием 61 выпускника азербайджанского, русского и английского отделений.
Продемонстрировав 100% показатель поступления в университеты, выпускники получили предложения о зачислении и стипендиях от престижных университетов США, Великобритании, Европы, Китая и Объединённых Арабских Эмиратов, вписав ещё одну яркую страницу в историю успехов школы.
День выпускника стал не только прощанием, но и началом новых путей, больших целей и будущих достижений. Выпускники начинают новый этап, унося с собой ценные воспоминания о школьной жизни и стремясь стать учёными, лидерами, инженерами, врачами и людьми, меняющими мир.