Bakı Modern Təhsil Kompleksi 2026-cı il məzunlarının uğurlarını qeyd etdi
Bakı Modern Təhsil Kompleksində Azərbaycan, Rus və İngilis bölmələrindən 61 məzunun iştirakı ilə Məzun Günü təntənəli şəkildə qeyd olundu.
100% universitet qəbulu göstəricisi ilə fərqlənən məzunlarımız ABŞ, Böyük Britaniya, Avropa, Çin və Birləşmiş Ərəb Əmirliklərinin nüfuzlu universitetlərindən qəbul və təqaüd təklifləri əldə edərək məktəbimizin uğur tarixində daha bir parlaq səhifə yazıblar.
Məzun Günü yalnız vida deyil, həm də yeni başlanğıcların, böyük hədəflərin və gələcək uğurların başlanğıcı oldu. Məzunlarımız məktəb həyatının dəyərli xatirələrini özləri ilə apararaq sabahın alimləri, liderləri, mühəndisləri, həkimləri və dəyişiklik yaradan fərdləri olmaq üçün yeni yola qədəm qoyurlar.

Baku Modern Education Complex held a ceremonial Graduation Day with the participation of 61 graduates from its Azerbaijani, Russian and English sections.
Distinguished by a 100% university admission rate, the graduates received admission and scholarship offers from prestigious universities in the United States, the United Kingdom, Europe, China and the United Arab Emirates, adding another bright chapter to the school’s history of success.
Graduation Day marked not only a farewell but also the beginning of new journeys, ambitious goals and future achievements. The graduates now embark on a new path, carrying cherished memories of school life and aspiring to become tomorrow’s scholars, leaders, engineers, doctors and changemakers.