Bakı Modern Təhsil Kompleksi AP akademik komandası ilə tanış edir
Rəsmi AP (Advanced Placement) İmtahan Mərkəzi olan Bakı Modern Təhsil Kompleksi yüksək ixtisaslı və beynəlxalq təcrübəyə malik AP akademik komandasını təqdim edir.
AP Calculus, AP History və AP Biology müəllimləri, eləcə də AP Coordinator şagirdlərə yalnız imtahan hazırlığı deyil, həm də tənqidi düşünmə, analitik yanaşma və universitet səviyyəsində akademik bacarıqları inkişaf etdirən müasir tədris mühiti təqdim edirlər.
Beynəlxalq səviyyədə tanınan AP proqramı şagirdlərə dünyanın aparıcı universitetlərinə qəbul prosesində rəqabət üstünlüyü qazandırır və onları gələcək akademik və peşəkar uğurlara hazırlayır. Güclü müəllim heyəti, strateji akademik dəstək və fərdi yanaşma ilə Bakı Modern Təhsil Kompleksi şagirdləri qlobal təhsil imkanlarına aparan yolda dəstəkləyir.

Baku Modern Education Complex представляет свою академическую команду AP
Будучи официальным экзаменационным центром AP (Advanced Placement), Baku Modern Education Complex представляет свою высококвалифицированную академическую команду AP с международным опытом.
Преподаватели AP Calculus, AP History и AP Biology, а также AP Coordinator предлагают учащимся современную образовательную среду, которая помогает не только подготовиться к экзаменам, но и развить критическое мышление, аналитические навыки и академические компетенции университетского уровня.
Международно признанная программа AP даёт учащимся конкурентное преимущество при поступлении в ведущие университеты мира и готовит их к будущим академическим и профессиональным успехам. Благодаря сильной команде преподавателей, стратегической академической поддержке и индивидуальному подходу Baku Modern Education Complex поддерживает учащихся на пути к глобальным образовательным возможностям.