Bakı Modernin AP akademik komandası ilə tanış olun
Rəsmi Advanced Placement (AP) İmtahan Mərkəzi olan Bakı Modern Təhsil Kompleksi yüksək ixtisaslı və beynəlxalq təcrübəyə malik AP akademik komandasını təqdim edir.
AP Calculus, AP History və AP Biology müəllimlərimiz, eləcə də AP Coordinator şagirdlərə yalnız imtahan hazırlığı deyil, həm də tənqidi düşünmə, analitik yanaşma və universitet səviyyəsində akademik bacarıqları inkişaf etdirən müasir tədris mühiti təqdim edirlər.
Beynəlxalq səviyyədə tanınan AP proqramı şagirdlərə dünyanın aparıcı universitetlərinin qəbul prosesində rəqabət üstünlüyü qazandırır və onları gələcək akademik və peşəkar uğurlara hazırlayır. Güclü müəllim heyəti, strateji akademik dəstək və fərdi yanaşma ilə Bakı Modern Təhsil Kompleksi şagirdlərin qlobal təhsil imkanlarına aparan yolunu dəstəkləyir.

Baku Modern представляет академическую команду программы AP
Являясь официальным экзаменационным центром Advanced Placement (AP), Baku Modern Education Complex представляет свою высококвалифицированную академическую команду с международным опытом.
Преподаватели AP Calculus, AP History и AP Biology, а также координатор AP создают современную образовательную среду, которая помогает учащимся не только готовиться к экзаменам, но и развивать критическое мышление, аналитические навыки и академические компетенции университетского уровня.
Международно признанная программа AP даёт учащимся конкурентное преимущество при поступлении в ведущие университеты мира и готовит их к будущим академическим и профессиональным успехам. Благодаря сильной команде преподавателей, стратегической академической поддержке и индивидуальному подходу Baku Modern Education Complex сопровождает учащихся на пути к глобальным образовательным возможностям.