Bakı Modern Təhsil Kompleksi AP akademik komandasını təqdim edir
Rəsmi AP (Advanced Placement) İmtahan Mərkəzi kimi fəaliyyət göstərən Bakı Modern Təhsil Kompleksi yüksək ixtisaslı və beynəlxalq təcrübəyə malik AP akademik komandasını təqdim edib.
AP Calculus, AP History və AP Biology müəllimləri, eləcə də AP Coordinator şagirdlərə yalnız imtahan hazırlığı deyil, həm də tənqidi düşünmə, analitik yanaşma və universitet səviyyəsində akademik bacarıqlar qazandıran müasir tədris mühiti təqdim edirlər.
Beynəlxalq səviyyədə tanınan AP proqramı şagirdlərə dünyanın aparıcı universitetlərinin qəbul prosesində rəqabət üstünlüyü qazandırır və onları gələcək akademik və peşəkar uğurlara hazırlayır. Güclü müəllim heyəti, strateji akademik dəstək və fərdi yanaşma ilə Bakı Modern Təhsil Kompleksi şagirdlərini qlobal təhsil imkanlarına aparan yolda dəstəkləyir.

Baku Modern представил свою академическую команду AP
Будучи официальным экзаменационным центром AP (Advanced Placement), Baku Modern Education Complex представил свою высококвалифицированную академическую команду AP с международным опытом.
Преподаватели AP Calculus, AP History и AP Biology, а также AP Coordinator создают для учащихся современную образовательную среду, направленную не только на подготовку к экзаменам, но и на развитие критического мышления, аналитических навыков и академических компетенций университетского уровня.
Международно признанная программа AP даёт учащимся конкурентное преимущество при поступлении в ведущие университеты мира и готовит их к будущим академическим и профессиональным успехам. Благодаря сильной команде преподавателей, стратегической академической поддержке и индивидуальному подходу Baku Modern Education Complex помогает учащимся на пути к глобальным образовательным возможностям.