Bakı Modern Təhsil Kompleksi AP akademik komandasını təqdim edir
Rəsmi AP (Advanced Placement) İmtahan Mərkəzi kimi fəaliyyət göstərən Bakı Modern Təhsil Kompleksi yüksək ixtisaslı və beynəlxalq təcrübəyə malik AP akademik komandasını təqdim edib.
AP Calculus, AP History və AP Biology müəllimləri, eləcə də AP Coordinator şagirdlərə yalnız imtahan hazırlığı deyil, həm də tənqidi düşünmə, analitik yanaşma və universitet səviyyəsində akademik bacarıqlar qazandıran müasir tədris mühiti təqdim edirlər.
Beynəlxalq səviyyədə tanınan AP proqramı şagirdlərə dünyanın aparıcı universitetlərinin qəbul prosesində rəqabət üstünlüyü qazandırır və onları gələcək akademik və peşəkar uğurlara hazırlayır. Güclü müəllim heyəti, strateji akademik dəstək və fərdi yanaşma ilə Bakı Modern Təhsil Kompleksi şagirdlərini qlobal təhsil imkanlarına aparan yolda dəstəkləyir.

As an official AP (Advanced Placement) Examination Center, Baku Modern Education Complex has introduced its highly qualified and internationally experienced AP academic team.
AP Calculus, AP History and AP Biology teachers, together with the AP Coordinator, provide students with a modern learning environment focused not only on exam preparation but also on critical thinking, analytical skills and university-level academic competencies.
The internationally recognised AP programme gives students a competitive advantage in the admissions processes of leading universities and prepares them for future academic and professional success. With a strong teaching team, strategic academic support and an individual approach, Baku Modern Education Complex supports students on their path to global educational opportunities.