Bakı Modern Yay Məktəbində öyrənmə, yaradıcılıq və macəra
Bakı Modern Təhsil Kompleksinin Yay Məktəbi uşaqlara vaxtlarını səmərəli keçirməklə yanaşı, yeni bacarıqlar qazanmaq, xarici dil biliklərini inkişaf etdirmək və öz potensiallarını kəşf etmək imkanı yaradır.
Zəngin və dinamik gündəlik proqram çərçivəsində şagirdlər İngilis, Çin və İspan dillərini öyrənir, STEAM və robotexnika layihələrində iştirak edir, yaradıcılıq və incəsənət fəaliyyətlərinə qoşulur, üzgüçülük məşğələlərinə qatılır, ekskursiyalar və komanda oyunları vasitəsilə unudulmaz yay xatirələri toplayırlar.
Proqram peşəkar müəllim və mentorların nəzarəti altında, təhlükəsiz və müasir təhsil mühitində həyata keçirilir. Məktəb üçün yay tətili sadəcə istirahət deyil, həm də gələcəyə hazırlığın bir hissəsidir.

Летняя школа Baku Modern объединяет обучение, творчество и активный отдых
Летняя школа Baku Modern Education Complex предоставляет детям возможность не только интересно проводить время, но и приобретать новые навыки, развивать знания иностранных языков и раскрывать свой потенциал.
В рамках насыщенной и динамичной ежедневной программы учащиеся изучают английский, китайский и испанский языки, участвуют в проектах по STEAM и робототехнике, занимаются творчеством и искусством, посещают занятия по плаванию, а также создают незабываемые летние воспоминания во время экскурсий и командных игр.
Вся программа проходит под руководством профессиональных учителей и наставников в безопасной и современной образовательной среде. Для школы летние каникулы — это не только отдых, но и часть подготовки к будущему.