Bakı Modern yeni müəllimlər üçün oriyentasiya sessiyaları keçirir
Yeni tədris ilinə hazırlıq çərçivəsində Bakı Modern Təhsil Kompleksi məktəb icmasına yeni qoşulmuş müəllimlər üçün bir sıra oriyentasiya və planlaşdırma sessiyaları keçirir.
Sessiyalar qarşıdakı il üçün akademik prioritetləri və əsas fəaliyyət istiqamətlərini təqdim etməklə yanaşı, rollar və məsuliyyətlər, əsas dəyərlər, peşəkar gözləntilər və məktəb icmasının mədəniyyəti barədə aydın təsəvvür formalaşdırır.
Məqsədyönlü planlaşdırma, açıq ünsiyyət və əməkdaşlıq vasitəsilə məktəb yeni müəllimlərin uğurlu inteqrasiyasını dəstəkləməyi, təhsil yanaşmasını istiqamətləndirən standartlar və dəyərlər barədə ümumi anlayışı gücləndirməyi hədəfləyir.

Baku Modern проводит ориентационные сессии для новых учителей
В рамках подготовки к новому учебному году Образовательный комплекс Baku Modern проводит серию ориентационных и планировочных сессий для учителей, недавно присоединившихся к школьному сообществу.
Сессии знакомят участников с академическими приоритетами и ключевыми направлениями работы на предстоящий год, а также помогают сформировать чёткое понимание ролей и обязанностей, основных ценностей, профессиональных ожиданий и культуры школьного сообщества.
Благодаря целенаправленному планированию, открытому общению и сотрудничеству школа стремится поддержать успешную интеграцию новых учителей и укрепить общее понимание стандартов и ценностей, лежащих в основе её образовательного подхода.