Baku Modern yeni müəllimlər üçün oriyentasiya sessiyaları keçirir
Yeni tədris ilinə hazırlıq çərçivəsində Baku Modern Təhsil Kompleksi məktəb icmasına yeni qoşulmuş müəllimlər üçün bir sıra oriyentasiya və planlaşdırma sessiyaları keçirir.
Sessiyalar qarşıdakı il üzrə akademik prioritetləri və əsas istiqamətləri təqdim etməklə yanaşı, məktəb icmasının mədəniyyəti, rol və məsuliyyətlər, əsas dəyərlər və peşəkar gözləntilər barədə aydın təsəvvür formalaşdırmağa imkan yaradır.
Məqsədyönlü planlaşdırma, açıq ünsiyyət və əməkdaşlıq vasitəsilə Kompleks yeni müəllimlərin uğurlu inteqrasiyasını dəstəkləməyi, təhsil yanaşmasını istiqamətləndirən standart və dəyərlər barədə ortaq anlayışı gücləndirməyi hədəfləyir.

Baku Modern проводит ориентационные сессии для новых учителей
В рамках подготовки к новому учебному году Baku Modern Educational Complex проводит серию ориентационных и планировочных сессий для учителей, недавно присоединившихся к школьному сообществу.
Сессии знакомят педагогов с академическими приоритетами и ключевыми направлениями работы на предстоящий год, а также помогают сформировать чёткое понимание ролей и обязанностей, основных ценностей, профессиональных ожиданий и культуры школьного сообщества.
С помощью целенаправленного планирования, открытого общения и сотрудничества Комплекс стремится поддержать успешную интеграцию новых учителей и укрепить общее понимание стандартов и ценностей, лежащих в основе образовательного подхода школы.