Bakı Modern Təhsil Kompleksi Zümrüd Nəsirlini müəllim heyətinə qəbul edir
Zümrüd Nəsirlini Bakı Modern Təhsil Kompleksinin müəllim heyətinə Təbiət elmləri müəllimi kimi qoşulduğu üçün böyük məmnuniyyətlə qarşılayırıq.
Beynəlxalq təhsil mühitində 8 ildən artıq pedaqoji təcrübəyə malik olan Zümrüd Nəsirli Bakı Dövlət Universitetində Biologiya ixtisası üzrə bakalavr, UNEC-də isə magistr təhsili alıb.
Onun peşəkar təcrübəsinə biologiya, kimya və fizika laboratoriyalarında praktiki fəaliyyət, eləcə də xəstəxana mühitində tibbi təcrübə daxildir. O, elmi biliklərin real həyatla, təcrübə və kəşflə əlaqələndirilməsinə xüsusi önəm verir.

Баку Modern Education Complex приветствует учителя естественных наук Зумруд Насирли
Мы рады приветствовать Зумруд Насирли в коллективе Baku Modern Education Complex в качестве учителя естественных наук.
Имея более восьми лет опыта работы в международном образовании, госпожа Насирли получила степень бакалавра по биологии в Бакинском государственном университете и степень магистра в UNEC.
Её профессиональный опыт включает практическую работу в лабораториях биологии, химии и физики, а также медицинскую стажировку в больничных условиях. Она уделяет особое внимание связи научных знаний с реальными жизненными ситуациями, экспериментами и открытиями.