BMTK məzunları ali məktəblərə qəbul imtahanlarında yüksək nəticələr əldə ediblər
Bakı Modern Təhsil Kompleksinin məzunları dünyanın müxtəlif ölkələrində yerləşən nüfuzlu universitetlərdə təhsillərini davam etdirirlər. Kompleksin İngilis bölməsində təhsil alan və ali təhsillərini Azərbaycanda davam etdirməyi seçən şagirdlər də Dövlət İmtahan Mərkəzinin qəbul imtahanlarında yüksək nəticələr əldə ediblər.
Bu nəticələr göstərir ki, şagirdlər beynəlxalq təhsil proqramı çərçivəsində qazandıqları bilik və bacarıqlarla yanaşı, DİM-in qəbul imtahanlarında da uğurla çıxış edə biliblər.
Şagirdlərin hər bir nailiyyəti onların illər ərzində göstərdikləri əzmin, məqsədyönlü hazırlığın və Kompleksdə formalaşdırılan güclü akademik bazanın göstəricisidir. Bakı Modern Təhsil Kompleksi məzunlarını təbrik edir və onlara gələcək təhsil yollarında yeni uğurlar arzulayır.

Выпускники БМТК показали высокие результаты на вступительных экзаменах
Выпускники Бакинского современного образовательного комплекса продолжают обучение в престижных университетах разных стран мира. Ученики английского отделения Комплекса, выбравшие продолжение высшего образования в Азербайджане, также показали высокие результаты на вступительных экзаменах Государственного экзаменационного центра.
Эти результаты демонстрируют, что наряду со знаниями и навыками, полученными в рамках международной образовательной программы, учащиеся успешно выступили и на вступительных экзаменах Государственного экзаменационного центра.
Каждое достижение учащихся является результатом их многолетней целеустремлённости, планомерной подготовки и прочной академической базы, сформированной в Комплексе. Бакинский современный образовательный комплекс поздравляет выпускников и желает им новых успехов на дальнейших образовательных путях.