BMTK məzunları ali məktəblərə qəbul imtahanlarında yüksək nəticələr əldə ediblər
Bakı Modern Təhsil Kompleksinin məzunları dünyanın müxtəlif ölkələrində yerləşən nüfuzlu universitetlərdə təhsillərini davam etdirirlər. Kompleksin İngilis bölməsində təhsil alan və ali təhsillərini Azərbaycanda davam etdirməyi seçən şagirdlər də Dövlət İmtahan Mərkəzinin qəbul imtahanlarında yüksək nəticələr əldə ediblər.
Bu nəticələr göstərir ki, şagirdlər beynəlxalq təhsil proqramı çərçivəsində qazandıqları bilik və bacarıqlarla yanaşı, DİM-in qəbul imtahanlarında da uğurla çıxış edə biliblər.
Şagirdlərin hər bir nailiyyəti onların illər ərzində göstərdikləri əzmin, məqsədyönlü hazırlığın və Kompleksdə formalaşdırılan güclü akademik bazanın göstəricisidir. Bakı Modern Təhsil Kompleksi məzunlarını təbrik edir və onlara gələcək təhsil yollarında yeni uğurlar arzulayır.

Graduates of Baku Modern Education Complex are continuing their education at prestigious universities in different countries. Students from the Complex’s English section who chose to pursue higher education in Azerbaijan also achieved strong results in the State Examination Center’s university admission exams.
These results demonstrate that, alongside the knowledge and skills gained through the international education programme, the students were also able to perform successfully in the State Examination Center’s admission exams.
Each achievement reflects the students’ dedication over the years, purposeful preparation and the strong academic foundation developed at the Complex. Baku Modern Education Complex congratulates its graduates and wishes them further success in their educational journeys.