Elena Kuvshinova BMK-nın beynəlxalq müəllim heyətinə qoşulub
Elena Kuvshinova Bakı Modern Təhsil Kompleksinin beynəlxalq müəllim heyətinə ingilis dili müəllimi kimi qoşulub. O, BMK-ya Rusiyadan gəlib.
Elena Kuvshinovanın ingilis dilinin tədrisi, kurikulumun hazırlanması və təhsil liderliyi sahələrində 10 ildən artıq təcrübəsi var. O, University of Exeterdə Təhsil Liderliyi üzrə magistr dərəcəsi alıb, həmçinin Moscow State Linguistic Universitydə İngilis dili və Dil Tədrisi Metodologiyası üzrə təhsilini tamamlayıb.
Onun beynəlxalq təcrübəsinin və şagirdyönümlü yanaşmasının BMK şagirdlərinə dəyərli bilik və ilham qazandıracağı gözlənilir.

Elena Kuvshinova has joined the international teaching team at Baku Modern Education Complex as an English language teacher. She comes to BMEC from Russia.
Ms. Kuvshinova has more than 10 years of experience in English language education, curriculum development and educational leadership. She holds an MA in Education Leadership from the University of Exeter and a degree in English and Language Teaching Methodology from Moscow State Linguistic University.
Her international experience and learner-centred approach are expected to contribute valuable expertise and inspiration to BMEC students.