İngilis bölməsinin I sinif şagirdləri Məzun Gününü qeyd ediblər
Bakı Modern Təhsil Kompleksində İngilis bölməsinin I sinif şagirdlərinin Məzun Günü böyük sevinc və qürur hissi ilə qeyd olunub.
Bu əlamətdar gündə şagirdlər ibtidai təhsil mərhələsini uğurla başa vuraraq təhsil həyatlarının yeni mərhələsinə qədəm qoyublar. Onların əldə etdikləri biliklər, qazandıqları dostluqlar və yaşadıqları unudulmaz xatirələr gələcək uğurlarının möhkəm təməlini təşkil edəcək.
Məktəb məzunlarını təbrik edir, onlara gələcək təhsil həyatlarında yeni nailiyyətlər, uğurlar və parlaq gələcək arzulayır.

Ученики первого класса английского отделения отметили День выпускника
В Бакинском современном образовательном комплексе с большой радостью и гордостью отметили День выпускника ученики первого класса английского отделения.
В этот знаменательный день школьники успешно завершили этап начального образования и вступили в новый этап своей образовательной жизни. Полученные знания, приобретённые дружеские связи и незабываемые воспоминания станут прочной основой их будущих успехов.
Школа поздравляет своих выпускников и желает им новых достижений, успехов и светлого будущего в дальнейшей образовательной жизни.