I sinif şagirdləri üçün Məzun Günü yeni mərhələnin başlanğıcı oldu
Bakı Modern Təhsil Kompleksində Azərbaycan bölməsinin I sinif şagirdlərinin Məzun Günü böyük sevinc və qürur hissi ilə qeyd olundu.
Bu əlamətdar gündə şagirdlər ibtidai təhsil mərhələsini uğurla başa vuraraq təhsil həyatlarının yeni mərhələsinə qədəm qoydular. Onların qazandıqları biliklər, qurduqları dostluqlar və yaşadıqları unudulmaz xatirələr gələcək nailiyyətləri üçün möhkəm təməl olacaq.
Məktəb məzunları təbrik edərək onlara gələcək təhsil həyatlarında yeni nailiyyətlər, uğurlar və parlaq gələcək arzuladı.

День выпускника открыл новый этап для первоклассников
В Бакинском современном образовательном комплексе с большой радостью и гордостью отметили День выпускника для учащихся первого класса азербайджанского отделения.
В этот особенный день учащиеся успешно завершили этап начального образования и вступили в новый период своей учебной жизни. Полученные знания, приобретённые друзья и незабываемые воспоминания станут прочной основой их будущих достижений.
Школа поздравила выпускников и пожелала им новых достижений, успехов и светлого будущего в дальнейшей учёбе.