Mədinə İsmayılova BMK-nın ibtidai sinif müəllimi kimi fəaliyyətə başlayıb
Mədinə İsmayılova Bakı Modern Təhsil Kompleksinin müəllim heyətinə ibtidai sinif müəllimi kimi qoşulub.
O, Azərbaycan Dövlət Pedaqoji Universitetində bakalavr və magistr təhsili alıb, hazırda isə Bakı Dövlət Universitetində doktorantura təhsilini davam etdirir.
12 illik pedaqoji təcrübəyə malik Mədinə müəllim müxtəlif yaş qruplarına riyaziyyat, məntiq və Azərbaycan dili fənlərini tədris edib. O, həmçinin 4-cü sinif şagirdləri üçün riyaziyyat test kitabçası üzərində çalışır və bir sıra beynəlxalq peşəkar sertifikatlara sahibdir.

Madina Ismayilova has joined the teaching team at Baku Modern Education Complex as a Primary Teacher.
She holds Bachelor’s and Master’s degrees from Azerbaijan State Pedagogical University and is currently pursuing doctoral studies at Baku State University.
With 12 years of teaching experience, Ms. Madina has taught Mathematics, Logic and Azerbaijani Language to students of different age groups. She is also working on a Mathematics practice book for Grade 4 students and holds several international professional certificates.