2026/2027-ci tədris ili üçün şagird qəbulu davam edir
Bakı Modern Təhsil Kompleksində 2026/2027-ci tədris ili üçün şagird qəbulu davam edir. Təhsil Azərbaycan, rus və ingilis bölmələrində həyata keçirilir. Şagirdlər həmçinin Çin, ispan, alman və fransız dillərindən birini seçə bilərlər.
Kompleks Azərbaycan və beynəlxalq universitetlərə hazırlaşan şagirdlərə DİM, IB, Cambridge, SAT, IELTS, TOEFL və AP imtahanlarına hazırlıq, akademik dəstək və universitetə qəbul istiqamətləndirilməsi təqdim edir.
Şagirdlərə “Sabahın Alimləri”, Respublika Fənn Olimpiadaları, Fibonacci International Olympiads və digər yerli və beynəlxalq olimpiada və müsabiqələrdə iştirak üçün hazırlıq, istiqamətləndirmə və dəstək göstərilir. Bu imkanlar akademik təcrübəni genişləndirməyə, nailiyyətləri formalaşdırmağa və universitet müraciətləri üçün daha güclü portfolio yaratmağa kömək edir.

Продолжается приём учащихся на 2026/2027 учебный год
В Бакинском современном образовательном комплексе продолжается приём учащихся на 2026/2027 учебный год. Обучение ведётся в азербайджанском, русском и английском отделениях. Учащиеся также могут выбрать китайский, испанский, немецкий или французский язык.
Комплекс поддерживает учащихся, планирующих поступление в азербайджанские и зарубежные университеты, предлагая подготовку к экзаменам DIM, IB, Cambridge, SAT, IELTS, TOEFL и AP, академическую поддержку и сопровождение процесса поступления.
Учащимся предоставляются подготовка, рекомендации и поддержка для участия в местных и международных олимпиадах и конкурсах, включая «Юных учёных», Республиканские предметные олимпиады и Fibonacci International Olympiads. Эти возможности помогают расширить академический опыт, формировать достижения и создавать более сильное портфолио для подачи документов в университеты.