Şagirdlər TOK sərgisində tənqidi düşünmə bacarıqlarını nümayiş etdiriblər
Bakı Modern Təhsil Kompleksində keçirilən TOK sərgisi şagirdlərin tənqidi düşünmə və analitik bacarıqlarını, eləcə də dünyaya fərqli baxışlarını nümayiş etdirib.
Sərgi zamanı şagirdlər biliklə real dünya arasındakı əlaqəni araşdırıb, müxtəlif perspektivlərdən yanaşmalarını təqdim edib, yaradıcılıq və tənqidi düşünmə bacarıqlarını nümayiş etdiriblər.
Sərgi biliyin yalnız öyrənilmədiyini, həm də sorğulandığını, təhlil edildiyini və tətbiq olunduğunu bir daha göstərib. Məktəb kollektivi şagirdləri ilə fəxr edir və onlara gələcək akademik uğurlar arzulayır.

Учащиеся продемонстрировали критическое мышление на выставке TOK
На выставке TOK, состоявшейся в Baku Modern Educational Complex, учащиеся продемонстрировали навыки критического мышления и анализа, а также свой уникальный взгляд на мир.
В ходе выставки учащиеся исследовали связь между знаниями и реальным миром, представляли идеи с разных точек зрения, а также демонстрировали креативность и критическое мышление.
Выставка ещё раз показала, что знания не только усваиваются, но и подвергаются осмыслению, анализируются и применяются. Школа гордится своими учащимися и желает им дальнейших академических успехов.